top of page
Artboard 1.png

Garanti ve Teslimat

Teslimat ve İade Şartları

Yanlış, ve hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir.

Faturasız iade kabul edilmemektedir!

Sadece bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir.

İade İçin Gereken Adımlar Kargo ile görüşüp yazılacak)

Gizlilik Sözleşmesi

kupluceoptik.com ekibi daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Kupluceoptik.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; kupluceoptik.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler kupluceoptik.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgilerini, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) iyzico.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. kupluceoptik.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 256-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır. Desteğe ihtiyacınız olduğu anda  iletisim@kupluceoptik.com üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page